Liigu järgmisele sisuosale

Liigu järgmisele sisuosale

Põllumajanduse registrite ja informatsiooni amet

Looma- ja pindalatoetuste info 737 7679
Investeeringutoetuste info 737 7678
Registrite info 731 2311

Üldkontakt

Aadress

Tähe 4
51010 Tartu linn Tartu maakond

Telefon

(+372) 737 1214

Koduleht

www.pria.ee

Registrikood

70005967

Faks

(+372) 737 1201

E-post

info@pria.ee

Piirkondlikud kontaktid

PRIA Harjumaa teenindusbüroo

Teaduse 2
75501 Saku alevik
Telefon: (+372) 639 1640 Koduleht: -
Faks: (+372) 639 1642 E-post: harjumaa@pria.ee

Vaata lisainfot

PRIA Hiiumaa teenindusbüroo

Mäe 2
92101 Käina alevik
Telefon: (+372) 463 6667 Koduleht: -
Faks: (+372) 462 2818 E-post: hiiumaa@pria.ee

Vaata lisainfot

PRIA Ida-Virumaa teenindusbüroo

Pargi 15
41537 Jõhvi linn
Telefon: (+372) 336 6767 Koduleht: -
Faks: (+372) 336 6768 E-post: ida-virumaa@pria.ee

Vaata lisainfot

PRIA Jõgevamaa teenindusbüroo

Ravila 10
48306 Jõgeva linn
Telefon: (+372) 776 2811 Koduleht: -
Faks: (+372) 776 2813 E-post: jogevamaa@pria.ee

Vaata lisainfot

PRIA Järvamaa teenindusbüroo

Pärnu 58
72712 Paide linn
Telefon: (+372) 385 9901 Koduleht: -
Faks: (+372) 385 9900 E-post: jarvamaa@pria.ee

Vaata lisainfot

PRIA Läänemaa teenindusbüroo

Jaani 10
90502 Haapsalu linn
Telefon: (+372) 472 2040 Koduleht: -
Faks: (+372) 472 2042 E-post: laanemaa@pria.ee

Vaata lisainfot

PRIA Lääne-Virumaa teenindusbüroo

Võidu 38
44313 Rakvere linn
Telefon: (+372) 326 4640 Koduleht: -
Faks: (+372) 326 4650 E-post: laane-virumaa@pria.ee

Vaata lisainfot

PRIA Põlvamaa teenindusbüroo

Puuri 1
63308 Põlva linn
Telefon: (+372) 799 9380 Koduleht: -
Faks: (+372) 799 9383 E-post: polvamaa@pria.ee

Vaata lisainfot

PRIA Pärnumaa teenindusbüroo

Haapsalu mnt 86
80010 Pärnu linn
Telefon: (+372) 449 9081 Koduleht: -
Faks: (+372) 449 9087; (+372) 449 9086 E-post: parnumaa@pria.ee

Vaata lisainfot

PRIA Raplamaa teenindusbüroo

Kuusiku 6
79511 Rapla linn
Telefon: (+372) 489 0241 Koduleht: -
Faks: (+372) 489 0240 E-post: raplamaa@pria.ee

Vaata lisainfot

PRIA Saaremaa teenindusbüroo

Tolli 6
93813 Kuressaare linn
Telefon: (+372) 453 0491 Koduleht: -
Faks: (+372) 453 0497 E-post: saaremaa@pria.ee

Vaata lisainfot

PRIA Tartumaa teenindusbüroo

Tähe 4
51010 Tartu linn
Telefon: (+372) 737 7680 Koduleht: -
Faks: (+372) 737 1251 E-post: tartumaa@pria.ee

Vaata lisainfot

PRIA Valgamaa teenindusbüroo

Aia 17
68203 Valga linn
Telefon: (+372) 766 0001 Koduleht: -
Faks: (+372) 766 0000 E-post: valgamaa@pria.ee

Vaata lisainfot

PRIA Viljandimaa teenindusbüroo

Vabaduse plats 4
71020 Viljandi linn
Telefon: (+372) 434 2252 Koduleht: -
Faks: (+372) 434 2260 E-post: viljandimaa@pria.ee

Vaata lisainfot

PRIA Võrumaa teenindusbüroo

Katariina 7
65608 Võru linn
Telefon: (+372) 782 1833 Koduleht: -
Faks: (+372) 782 8422 E-post: vorumaa@pria.ee

Vaata lisainfot

Viimati muudetud 21. september 2015