Liigu järgmisele sisuosale

Liigu järgmisele sisuosale

Liigu järgmisele sisuosale

Kalapüügiandmete elektrooniline edastus (ERS)

Vähemalt 12-meetrise kogupikkusega laevade kaptenid ja esmakokkuostjad, kelle kalandustoodete müügi aastakäive ületab 200 000 eurot, on kohustatud esitama püügiandmed elektroonilise raporteerimissüsteemi (ERS) kaudu.

Kaluri kalapüügiloa alusel püüdjad ja väiksema käibega ettevõtjad võivad soovi korral samuti taotleda andmete elektroonilise esitamise õigust kalanduse infosüsteemi (KIS) kaudu.

Kalalaeva püügiandmete esitamiseks on loodud ERS-kliendirakendus, esmakokkuostjad võivad kasutada arvutisse paigaldatavat ERS-klienti või sisestada andmed veebis Kalanduse infosüsteemi. 

Kalalaeva kaptenile kasutajaõiguste saamiseks tuleb ettevõtte esindajal täita avaldus KISi kasutajaõiguste saamiseks ja esitada see maaeluministeeriumi kalamajandusosakonnale.

Esmakokkuostu- ja kaluri püügiandmete elektrooniliseks esitamiseks tuleb esindajal täita taotlus oma ettevõttele elektroonilise andmeesituse kasutusõiguse saamiseks ja määrata kasutajad, kellel on õigus ettevõtte nimel andmeid esitada.

Teksti koostanud maaeluministeerium
Viimati muudetud 30. oktoober 2015

Saada sõbrale

Sulge

*
*
*
*
Tühista

Kirjuta ja küsi

Sulge

Kui te ei leidnud oma küsimusele vastajat tabelist Mul on küsimus, siis kirjutage meie meeskonnale. Kasutajatugi töötab E-N 8.30-17.00, R 8.30-16.00 ja vastamise aeg on 7 tööpäeva.

*
*
*
*
Tühista