Liigu järgmisele sisuosale

Liigu järgmisele sisuosale

Liigu järgmisele sisuosale

Partnerite leidmine välisturgudel

Äripartnereid aitab teil leida riik, Euroopa Liidu institutsioonid, riikide erialaliidud ja kaubandusorganisatsioonid, samuti saate abi avalikest andmebaasidest.

Riigi tugi

Välisministeeriumist saate abi partnerite leidmisel ja enda tutvustamisel. Välisministeeriumil on spetsiaalsed majandusküsimustega tegelevad diplomaadid Eesti välisesindustes.

Euroopa Liidu institutsioonid ja organisatsioonid

Väga heaks partnerite leidmise allikaks on kõikvõimalikud EL institutsioonid ja nende poolt loodud internetilehed ja andmebaasid.

Kaubandusorganisatsioonid ja erialaliidud

 Erasektori kaubandusorganisatsioonid pakuvad laia valikut teenuseid ja häid otsekontakte sarnaste organisatsioonidega välismaal. Teenused on tasulised.

Kaubandus-Tööstuskoda korraldab kontaktide leidmiseks ärireise, mida aitavad ette valmistada kohalikud kaubanduskojad ja teised ettevõtlusorganisatsioonid. Samuti on Kaubandus-Tööstuskojal andmebaas välisriikide äripartneritega koostöö tegemise võimaluste kohta.

Põllumajandusettevõtted võivad kontaktide leidmiseks pöörduda Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja poole.

Teiste erialaliitude kontaktid leiate siit.

Viimati muudetud 6. mai 2015

Saada sõbrale

Sulge

*
*
*
*
Tühista

Kirjuta ja küsi

Sulge

Kui te ei leidnud oma küsimusele vastajat tabelist Mul on küsimus, siis kirjutage meie meeskonnale. Kasutajatugi töötab E-N 8.30-17.00, R 8.30-16.00 ja vastamise aeg on 7 tööpäeva.

*
*
*
*
Tühista