Hea riigiportaali külastaja!

Hooldustööde tõttu ei ole riigiportaal alates 19. aprillist 20:00 kuni 20. aprilli 11:00-ni kättesaadav.
Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Sulge

Liigu järgmisele sisuosale

Liigu järgmisele sisuosale

Liigu järgmisele sisuosale

Partnerite leidmine välisturgudel

Äripartnereid aitab teil leida riik, Euroopa Liidu institutsioonid, riikide erialaliidud ja kaubandusorganisatsioonid, samuti saate abi avalikest andmebaasidest.

Riigi tugi

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) pakub teile võimalust kasutada erinevaid andmebaase, kust leiate kõikvõimalikku infot sihtturgude kohta. Samuti aitab EAS teil osaleda erinevatel messidel ja üritustel, mis on väga hea võimalus otsekontaktide loomiseks. Tuge saate ka EAS-i välisesindustest 12 riigis.

Välisministeeriumist saate samuti abi partnerite leidmisel ja enda tutvustamisel. Välisministeeriumil on spetsiaalsed majandusküsimustega tegelevad diplomaadid Eesti välisesindustes.
Välisministeerium: Välismajandussuhted

Euroopa Liidu institutsioonid ja organisatsioonid

Väga heaks partnerite leidmise allikaks on kõikvõimalikud EL institutsioonid ja nende poolt loodud internetilehed ja andmebaasid.

Kaubandusorganisatsioonid ja erialaliidud

Erasektori kaubandusorganisatsioonid pakuvad laia valikut teenuseid ja häid otsekontakte sarnaste organisatsioonidega välismaal. Teenused on tasulised.

Kaubandus-Tööstuskoda korraldab kontaktide leidmiseks ärireise, mida aitavad ette valmistada kohalikud kaubanduskojad ja teised ettevõtlusorganisatsioonid. Samuti on Kaubandus-Tööstuskojal andmebaas välisriikide äripartneritega koostöö tegemise võimaluste kohta.
Kaubandus-Tööstuskoda

Põllumajandusettevõtted võivad kontaktide leidmiseks pöörduda Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja poole.
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda 

Eesti Väliskaubanduse Liit (EVL) ühendab eraalgatuse korras Eesti ettevõtjaid, kes on huvitatud tegutsemisest rahvusvahelistel turgudel.
Eesti Väliskaubanduse Liit

Teiste erialaliitude kontaktid leiate siit.

Viimati muudetud 1. veebruar 2011

Saada sõbrale

Sulge

*
*
*
*
Tühista

Kirjuta ja küsi

Sulge

(Kasutajatugi töötab E–N 8:30-17:00, R 8:30-16:00)

*
*
*
*
Tühista