Liigu järgmisele sisuosale

Liigu järgmisele sisuosale

Liigu järgmisele sisuosale

Partnerite leidmine välisturgudel

Äripartnereid aitab teil leida riik, Euroopa Liidu institutsioonid, riikide erialaliidud ja kaubandusorganisatsioonid, samuti saate abi avalikest andmebaasidest.

Riigi tugi

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) pakub teile võimalust kasutada erinevaid andmebaase, kust leiate kõikvõimalikku infot sihtturgude kohta. Samuti aitab EAS teil osaleda erinevatel messidel ja üritustel, mis on väga hea võimalus otsekontaktide loomiseks. Tuge saate ka EAS-i välisesindustest 12 riigis.

Välisministeeriumist saate samuti abi partnerite leidmisel ja enda tutvustamisel. Välisministeeriumil on spetsiaalsed majandusküsimustega tegelevad diplomaadid Eesti välisesindustes.

Euroopa Liidu institutsioonid ja organisatsioonid

Väga heaks partnerite leidmise allikaks on kõikvõimalikud EL institutsioonid ja nende poolt loodud internetilehed ja andmebaasid.

Kaubandusorganisatsioonid ja erialaliidud

 Erasektori kaubandusorganisatsioonid pakuvad laia valikut teenuseid ja häid otsekontakte sarnaste organisatsioonidega välismaal. Teenused on tasulised.

Kaubandus-Tööstuskoda korraldab kontaktide leidmiseks ärireise, mida aitavad ette valmistada kohalikud kaubanduskojad ja teised ettevõtlusorganisatsioonid. Samuti on Kaubandus-Tööstuskojal andmebaas välisriikide äripartneritega koostöö tegemise võimaluste kohta.

Põllumajandusettevõtted võivad kontaktide leidmiseks pöörduda Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja poole.

Eesti Väliskaubanduse Liit (EVL) ühendab eraalgatuse korras Eesti ettevõtjaid, kes on huvitatud tegutsemisest rahvusvahelistel turgudel.

Teiste erialaliitude kontaktid leiate siit.

Viimati muudetud 11. september 2014

Saada sõbrale

Sulge

*
*
*
*
Tühista

Kirjuta ja küsi

Sulge

Kui te ei leidnud oma küsimusele vastajat tabelist Mul on küsimus, siis kirjutage meie meeskonnale. Kasutajatugi töötab E-N 8.30-17.00, R 8.30-16.00 ja vastamise aeg on 7 tööpäeva.

*
*
*
*
Tühista