Hea riigiportaali külastaja!

5.07.2022 sulges Terviseamet teenused "Tervishoiuteenuste tegevusload ja ettekirjutused" ja "Perearstinimistute töötajate ja kontaktinfo haldamine" riigiportaalis. Peagi on võimalik teenuseid kasutada uues iseteeninduskeskkonnas. Küsimuste korral palun pöörduge Terviseameti poole: [email protected]


Oleme uuendamas eesti.ee riigiportaali. Kirjade saatmiseks palun kasutage uut sinise portaali postkasti või mõnd muud keskkonda. Kirjade suunamine töötab ja kõik [email protected] ja ettevõ[email protected] aadressidele saadetud kirjad suunatakse edasi.


Asutuste kontaktandmed leiate uuest portaalist.

Kodaniku teenused leiate uuest portaalist.


Sulge

Liigu järgmisele sisuosale

Liigu järgmisele sisuosale

Notariaalsed dokumendid

E-notari infosüsteemi kaudu on nii eraisikul kui ka ettevõtte või asutuse esindajal võimalik vaadata kõiki endaga seotud notariaalseid dokumente (eelkõige lepinguid, volikirju ja avaldusi), mis on tõestatud Eesti notari poolt alates 23. novembrist 2009.

Notar valmistab pärast tehingu tõestamist lisaks paberkandjal olevale dokumendile (või selle asemel) digitaalse ärakirja ja muudab selle riigiportaalis nähtavaks. Ettevõtte või asutuse esindaja pääseb dokumentidele ligi juhul, kui ettevõttele või asutusele on loodud konto riigiportaalis ning esindajale on antud vastavad õigused ja volitused.

Ettevõtjana või asutuse kasutajana tuleb enne e-teenuse kasutamist valida ekraani ülal paremal asuvast rippmenüüst "Roll" endale vastav töö- või ametikoht. Kui soovitud ettevõtet või asutust rollivalikus ei ole (näiteks ettevõtte B-kaardil märgitud erisuse tõttu), palume edasiste juhiste saamiseks ühendust võtta riigiportaali kasutajatoega aadressil [email protected]

Teenuse kasutamiseks tuleb siseneda riigiportaali eesti.ee! Sisene

Viimati muudetud 30. november 2011