Liigu järgmisele sisuosale

Liigu järgmisele sisuosale

Sisenemine majandustegevuse registrisse (MTR)

Majandustegevuse registris saab esitada loataotlusi ja teateid majandustegevuse alustamiseks erinõuetega tegevusalal, muuta kehtivates lubades ja teadetes majandustegevuse andmeid, teatada tegevusloa peatamisest või tegevuse lõpetamisest.

Samuti saab vaadata erinõuetega tegevusaladel tegutsevate ettevõtete üldandmeid, muuhulgas kehtivaid tegevuslube ja majandustegevusteateid, ettekirjutusi ja tegutsemiskeelde. 

Majandustegevuse register on asutatud erinõuetega tegevusaladel tegutsevate ettevõtjate, seadusega nimetatud asutuste, sihtasutuste ja mittetulundusühingute üle avalikkusele kättesaadaval viisil arvestuse pidamise ja järelevalve teostamise eesmärgil.

Majandustegevuse registri kasutamiseks jälgige, et veebilehitsejas on lubatud hüpikaknad (pop-up). Hüpikakna blokeerimisel ilmub veebilehitseja aadressiribal vastav ikoon ja selle all inforiba.

Teenuse kasutamiseks tuleb siseneda riigiportaali eesti.ee! Sisene

Viimati muudetud 6. juuli 2014

Saada sõbrale

Sulge

*
*
*
*
Tühista

Kirjuta ja küsi

Sulge

Kui te ei leidnud oma küsimusele vastajat tabelist Mul on küsimus, siis kirjutage meie meeskonnale. Kasutajatugi töötab E-N 8.30-17.00, R 8.30-16.00 ja vastamise aeg on 7 tööpäeva.

*
*
*
*
Tühista