Liigu järgmisele sisuosale

Liigu järgmisele sisuosale

Liigu järgmisele sisuosale

Seotud teemad

Seotud asutused

Hambaravi hüvitised isikule

19,18 euro suurust hambaravihüvitist saavad üks kord kalendriaastas taotleda vähemalt 63-aastased ravikindlustatud inimesed, vanaduspensionärid ning osalise või puuduva töövõimega inimesed. Rasedad, alla üheaastase lapse emad ja suurenenud hambaraviteenuse vajadusega inimesed saavad hüvitist 28,77 eurot.

Avalduse haigekassas menetlemise perioodil võib hüvitatav summa olla 0, kuid limiidist on taotletav hüvitise summa juba maha lahutatud. Peale hüvitise kandmist pangakontole muutuvad andmed korrektseks.

Hambaravihüvitise maksmist reguleerib sotsiaalministri 16. detsembri 2002. a määrus nr 145

NB! Haigekassas on igal kindlustatul kasutusel korraga üks arvelduskonto. Seega kui olete haigekassale esitanud rahaliste hüvitiste (nt töövõimetushüvitis, hambaraviteenuse hüvitis, täiendav ravimihüvitis jne) saamiseks erinevate pankade kontode andmeid, siis kõik väljamaksmata rahaliste hüvitiste ülekanded tehakse teie viimati esitatud kontole.

info@haigekassa.ee või Eesti Haigekassa infotelefon (+372) 669 6630.

Teenuse kasutamiseks tuleb siseneda riigiportaali eesti.ee! Sisene

Viimati muudetud 1. detsember 2016

Saada sõbrale

Sulge

*
*
*
*
Tühista

Kirjuta ja küsi

Sulge

Kui te ei leidnud oma küsimusele vastajat tabelist Mul on küsimus, siis kirjutage meie meeskonnale. Kasutajatugi töötab E-N 8.30-17.00, R 8.30-16.00 ja vastamise aeg on 7 tööpäeva.

*
*
*
*
Tühista