Liigu järgmisele sisuosale

Liigu järgmisele sisuosale

Retseptid

Saate vaadata enda kõiki ravimite ja meditsiiniseadmete retsepte ning kontrollida nende kehtivust. Vaikimisi näete viimase 6 kuu jooksul välja kirjutatud retsepte, perioodi saate ise muuta. Retseptide lisainfo vaatamiseks klõpsake sinisel retsepti numbril. Seejärel näete, kas arst on väljastanud toimeainepõhise retsepti või mis põhjusel on retsept väljastatud kindla kaubamärgiga ravimile.

Toimeainepõhise retsepti puhul on apteekril kohustus pakkuda teile soodsamat, ent sama toimeainega ravimit. Juhul kui olete valinud kallima ravimi, näete väljaostetud ravimi detailinfost apteekri selgitust eelistuse kohta ning summat, mida oleksite soodsama ravimi ostmisel saanud säästa.

Toimeainepõhise retsepti kohta vaadake täpsemat infot haigekassa koduleheltRavimi piirhinda saate kontrollida ravimiameti registrist ja ravimi kättesaadavust erinevatest apteekidest kodulehtedelt www.raviminfo.ee ja www.apteegiinfo.ee.

Küsimuste korral kirjutage e-posti aadressil info@haigekassa.ee või helistage haigekassa
infotelefonil 669 6630.

 


 

Teksti koostanud haigekassa

Teenuse kasutamiseks tuleb siseneda riigiportaali eesti.ee! Sisene

Viimati muudetud 1. aprill 2015

Saada sõbrale

Sulge

*
*
*
*
Tühista

Kirjuta ja küsi

Sulge

Kui te ei leidnud oma küsimusele vastajat tabelist Mul on küsimus, siis kirjutage meie meeskonnale. Kasutajatugi töötab E-N 8.30-17.00, R 8.30-16.00 ja vastamise aeg on 7 tööpäeva.

*
*
*
*
Tühista