Hea riigiportaali külastaja!

Kolmapäeval, 17. jaanuaril kella 21-23 ja neljapäeval, 18. jaanuaril kella 22–00 võib olla tõrkeid riigiportaali e-teenuste kasutamisel.
Vabandage ebamugavuste pärast!


Sulge

Liigu järgmisele sisuosale

Liigu järgmisele sisuosale

Ravimihüvitised (haigekassa)

Alates 1. jaanuarist 2018  on täiendav ravimihüvitis mitterahaline hüvitis (arvestatakse teile koos tavapärase ravimisoodustusega juba apteegis ostuhetkel) ja hüvitise saamiseks ei tule enam eraldi avaldust haigekassale esitada. IVF (kehavälise viljastamisega seotud) ravimihüvitise infot küsige haigekassast.

Teenuses saab kontrollida kuni 31.12.2017 välja ostetud soodusretseptide hüvitamisega seotud andmeid 2016. ja 2017. aasta kohta.

NB! Haigekassas on igal kindlustatul kasutusel korraga üks arvelduskonto. Seega kui olete haigekassale kunagi esitanud rahaliste hüvitiste (nt töövõimetushüvitis, hambaraviteenuse hüvitis, täiendav ravimihüvitis jne) saamiseks erinevate pankade kontode andmeid, siis kõik väljamaksmata rahaliste hüvitiste ülekanded tehakse teie viimati esitatud kontole.

info@haigekassa.ee või Eesti Haigekassa infotelefon (+372) 669 6630. Lisainformatsiooni täiendava ravimihüvitise ja selle arvutamise kohta Eesti Haigekassa kodulehel.

Teksti koostanud Eesti Haigekassa

Teenuse kasutamiseks tuleb siseneda riigiportaali eesti.ee! Sisene

Viimati muudetud 12. jaanuar 2018

Saada sõbrale

Sulge

*
*
*
*
Tühista

Kirjuta ja küsi

Sulge

Kui te ei leidnud oma küsimusele vastajat tabelist Mul on küsimus, siis kirjutage meie meeskonnale. Kasutajatugi töötab E-N 8.30-17.00, R 8.30-16.00 ja vastamise aeg on 7 tööpäeva.

*
*
*
*
Tühista