Ettevõtjale ja ametnikule mõeldud teenused leiate vanast portaalist.

Elusündmused

Järgmised lipupäevad

Vaata kõiki lipupäevasid

Uudised

Kas oled mugavaks ja muretuks e-hääletamiseks valmis?

11.–16. oktoobrini kestva e-hääletamise tarbeks tuleb üle kontrollida ID-kaardi või mobiil-ID sertifikaadid ning kasutada uusimat tarkvara. E-hääletamine on mugav valik neile inimestele, kes ei soovi või ei saa minna häält andma valimisjaoskonda.


Lugege lähemalt RIA kodulehelt.

Eesti.ee parandab tehnilist võimekust

Riigi infosüsteemi amet uuendab riigiportaali eesti.ee veebiraamistikku, mis muudab portaali jätkusuutlikumaks ning suurendab selle tehnilist võimekust.


„Oleme liikumas hajusama arhitektuuri poole, mille eesmärk on tagada rakenduste sõltumatust ja tõsta nende töökindlust. Portaali disaini vaates on olnud sihiks lihtsam üldpilt. Seetõttu on sisselogitud vaates iseteeninduse moodul (nt minu andmed, postkast, andmejälgija jms) ja sisuinfo viidud kokku vasakmenüüsse, et info oleks paremini leitav. Postkasti vaates lisandub aasta teises pooles kasutaja jaoks ka uusi lahendusi, näiteks dokumentide allkirjastamise ja krüpteerimise võimalus,“ ütles eesti.ee juht Kaisi Udumäe.


Lugege lähemalt RIA kodulehelt.

Riiklik eesti.ee postkast suunati automaatselt edasi

Riigi infosüsteemi amet suunas riigiportaalis eesti.ee asuva riikliku postkasti elanike rahvastikuregistris märgitud e-posti aadressidele. Suunamine tehti vaid neil, kes seda ise ei olnud teinud. Riigiportaali seadete alt saab igaüks kontrollida, millisele aadressile tema postkast on suunatud, samuti saab sealsamas suunamisest loobuda. Eesti.ee postkasti kasutavad teavituse edastamiseks näiteks maksu- ja tolliamet, haigekassa, Kaitseliit, kaitseressursside amet, maanteeamet, politsei- ja piirivalveamet, erinevad ministeeriumid, riigikohus, töötukassa jne.


Lugege lähemalt RIA kodulehelt.