Partnerite leidmine välisturgudel

Äripartnereid aitab teil leida riik, Euroopa Liidu institutsioonid, riikide erialaliidud ja kaubandusorganisatsioonid, samuti saate abi avalikest andmebaasidest.

Riigi tugi

Välisministeeriumist saate abi partnerite leidmisel ja enda tutvustamisel. Välisministeeriumil on spetsiaalsed majandusküsimustega tegelevad diplomaadid Eesti välisesindustes.

Euroopa Liidu institutsioonid ja organisatsioonid

Väga heaks partnerite leidmise allikaks on kõikvõimalikud EL institutsioonid ja nende poolt loodud internetilehed ja andmebaasid.

Kaubandusorganisatsioonid ja erialaliidud

Erasektori kaubandusorganisatsioonid pakuvad laia valikut teenuseid ja häid otsekontakte sarnaste organisatsioonidega välismaal. Teenused on tasulised.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda aitab leida partnereid rahvusvahelise koostöövõrgustiku Enterprise Europe Network (EEN) kaudu. EEN võrgustik on üks maailma suurimaid innovatsiooni ja ettevõtluse tugiorganisatsioone, tegutsedes enam kui 60 riigis üle maailma. Võrgustikus on üle 600 ettevõtluse tugiorganisatsiooni.

Eesti Kaubandus-Tööstuskoda korraldab ettevõtjatele kontaktide leidmiseks ka ärireise, mida aitavad ette valmistada kohalikud kaubanduskojad ja teised ettevõtlusorganisatsioonid.

Põllumajandusettevõtted võivad kontaktide leidmiseks pöörduda Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja poole.

Viimati muudetud: 09-03-2017 12:27