Minu retseptid

Minu retseptid

Oma retsepte saate vaadata siit

Haigekassa e-teenuses “Minu retseptid” saate vaadata enda kõiki ravimite ja meditsiiniseadmete retsepte ning kontrollida nende kehtivust. Retseptide nägemiseks peate teenusesse sisse logima.

Vaikimisi näete viimase 6 kuu jooksul välja kirjutatud retsepte, perioodi saate ise muuta. Retseptide lisainfo vaatamiseks klõpsake sinisel retsepti numbril. Seejärel näete, kas arst on väljastanud toimeainepõhise retsepti või mis põhjusel on retsept väljastatud kindla kaubamärgiga ravimi ostmiseks.

Oma alaealiste laste retsepte saate vaadata patsiendiportaalis digilugu.ee. Samast portaalist näete ka oma saatekirju, analüüside vastuseid ja haiguslugusid.

Toimeainepõhise retsepti puhul on apteekril kohustus pakkuda teile soodsamat, ent sama toimeainega ravimit. Juhul kui olete valinud kallima ravimi, näete väljaostetud ravimi detailinfost apteekri selgitust eelistuse kohta ning summat, mida oleksite soodsama ravimi ostmisel saanud säästa.

Toimeainepõhise retsepti kohta lugege täpsemat infot haigekassa kodulehelt. Ravimi piirhinda saate kontrollida ravimiameti registrist ja ravimi kättesaadavust erinevatest apteekidest kodulehtedelt www.raviminfo.ee ja www.apteegiinfo.ee.

Küsimuste korral helistage haigekassa klienditelefonil 16363 või 669 6630 või kirjutage e-posti aadressil info@haigekassa.ee.

Seotud asutused

Seotud teemad

Teksti koostas: haigekassa